Menu

Działanie generatora

Plazma to naładowany elektrycznie gaz. Aby wytworzyć plazmę w urządzeniu, przez zamkniętą czaszę szklaną (tzw. pelotę) wypełniona gazem szlachetnym, przepuszcza się impulsy prądowe, które wysycają cząsteczki gazu ładunkiem elektrycznym. Uzyskuje się wówczas efekt emisji pól elektromagnetycznych co wizualnie objawia się "świeceniem" plazmy.
Największym generatorem plazmy w pobliżu Ziemi jest Słońce, które emituje w przestrzeń obłoki gazów naładowanych energią elektryczną.


Odkrycie i dorobek Raymonda Riffe`a


Raymond Riffe to amerykański wynalazca i badacz, który opracował urządzenie do usuwania patogenów mikrobiologicznych wykorzystując generator plazmy. W toku doświadczeń prowadzonych wraz z zespołem od lat 20-ych XX wieku odkrył i usystematyzował częstotliwości pola elektromagnetycznego działające zabójczo na poszczególne mikroby. Pola te wytwarzał poprzez odpowiednio ładowaną elektrycznie w urządzeniu plazmę.
Kontynuatorzy dzieła Riffe`a wytwarzają generatory które okazały się skuteczne w likwidacji większości znanych patogenów. Zapraszamy do wypróbowania tej metody w naszej Fundacji. Emisja plazmy z generatora jest w pełni bezpieczna i nie przynosi żadnych skutków ubocznych - z wyjątkiem tzw. efektu Jarischa-Herxheimera: odczuwanych niekiedy przejściowych objawów detoksykacji.


Jak wygląda zabieg i czemu służy


Realizujemy 2-godzinne sesje podczas których wygodnie siedzi się lub leży i można zająć się lekturą. Program sesji dobierany jest indywidualnie, w zależności od wskazań. Dysponujemy biblioteką sprawdzonych praktycznie programów, zapewniających możliwość oddziaływania w szerokim zakresie dolegliwości. Z badań prowadzonych w Fundacji wynika duża skuteczność stosowania generatora przy stwierdzonej boreliozie i jej koinfekcjach, a najlepsze efekty uzyskuje się po odbyciu co najmniej 20 seansów.

Alergia, grzybica, cukrzyca, borelioza | ]Food Test a otyłość | Medycyna przyszłości | Galeria | Statut Fundacji | Kontakt